Czy możliwe jest wygenerowanie korzystnych warunków kredytowych przy podpisywaniu umowy na kredyt, który pozwali skonsolidować nasze długi?
Najlepszy kredyt konsolidacyjny, bo o takim produkcie bankowym jest mowa, pozwoli na kontrolę naszego zadłużenie oraz usprawni regularną spłatę dotychczasowych długów. Wynegocjowanie korzystniejszych warunków takich jak zmniejszenie wielkości comiesięcznej raty jest jak najbardziej możliwe. Istotną rzeczą jest również ustalenie dogodnego dla nas dnia spłaty naszego zobowiązania. Kiedy zdecydujemy się na konsolidację, warto wcześniej zasięgnąć rady specjalisty, doradcy finansowego, który pomoże wybrać dla nas optymalną ofertę. Porówna on wszystkie dostępne na rynku oferty, przeliczy koszty produktu bankowego i przybliży jego warunki.
Warto więc pomyśleć o konsolidacji naszego zadłużenia, to dobre rozwiązanie pozwalające obniżyć koszty naszych wcześniejszych pożyczek czy zaciągniętych kredytów. Kredytem konsolidacyjnym można również objąć powstałe zadłużenie na kartach kredytowych czy powstały dług na koncie bankowym.