Czy mam szansę zostać modelką w wieku 33 lat ?

Mam na imię Ania. Kiedyś bawiłam się w modeling, byłam nawet miss regionu nastolatek, ale potem jakoś to się rozmyło. Pracuję w szkole. Mimo tego, wciąż czasem myślę, czy nie zrobiłam głupoty nie próbując zaistnieć w modelingu. Wciąż wyglądam, ładnie. Obce osoby dają mi max 25 lat. Nawet konduktor zawsze pyta czy na pewno nie mam zniżki 😉 Lata lecą i tak się zastanawiam czy właściwie miałabym jakiekolwiek szanse jeszcze, żeby wrócić do pracy modelki ? I jeżeli tak, to jak się do tego zabrać ?

Nigdy nie jest za późno, żeby spełniać swoje marzenia!

Nigdy nie jest za późno na to, żeby spróbować spełnić swoje marzenia! Nie ma co ukrywać, że 33 lata to już dość późny moment, żeby zaczynać karier modelki i chodzenie po wybiegach będzie w Twoim wypadku już raczej niemożliwe. Jednak modeling to na tyle szeroka dziedzina, że możesz jeszcze spróbować w nim swoich sił. Fotomodelki pracują w zawodzie znacznie dłużej niż modelki wybiegowe.

Wiele firm chce, żeby ich twarzą była dojrzała kobieta a nie nastolatka. Dlatego też warto, żebyś wysłała swoje zdjęcia do jednej z takich agencji. Jeśli spodobasz się pracującym tam agentom, na pewno zaproszą Cię na spotkanie do agencji gdzie porozmawiacie o dalszej współpracy.