Skandia produkty oferuje nam różne możliwości oszczędzania pieniędzy. Mimo, że w obecnych czasach wydajemy więcej niż zarabiamy, oszczędzanie rozwija się całkiem nieźle. Skandia produkty pozwala nam oszczędzać szybko, prosto i skutecznie. Warto pamiętać, aby dostosować sposób oszczędzania do celu. Inaczej oszczędza się na emeryturę, a inaczej na wakacje czy studia dla dzieci.

Skandia produkty oferuje nam dwa sposoby oszczędzania: inwestycyjną oraz inwestycyjno – ochronną. To od nas zależy, który produkt wybierzemy. Jednak Skandia tworzy swoje produkty tak, aby były jak najlepiej przystosowane i elastyczne dla klienta. Jeśli chodzi o inwestycje, jest to szybki i łatwy sposób odłożenia pokaźnych sum na emeryturę, przyszłość dzieci czy spełnienie marzeń. Produkty inwestycyjno – ochronne zapewniają nam wypłatę zgromadzonych środków w przypadku naszej śmierci, śmiertelnej choroby lub trwałego inwalidztwa.
Dzięki ekspertom Skandia, mamy możliwość dopasowania do naszych potrzeb ryzyka inwestycji i zaplanować inwestycje na określony czas.